VCPS Nieuws 47

De nieuwe VCPS Nieuws (Voor Elkaar) is weer uit en beschikbaar. Veel leesplezier!

Frank de Graaf

Frank de Graaf
18 december 2019

VCPS Nieuws (Voor Elkaar) is digitaal verstuurd naar onze leden. Het blad is in de nieuwe huisstijl met het nieuwe logo en bevat onder andere een artikel over de IKB (Individueel Keuze Budget)

Indien je recent geen mail hebt ontvangen, stuur dan een mail naar frankdegraaf@vcps.nl, zodat we de actuele contactgegevens in onze ledenadministratie kunnen verwerken.

Meer nieuws

De VCPS (vakorganisatie van werknemers in de collectieve & geprivatiseerde sector) is een vakorganisatie voor en door medewerkers. Wij zijn altijd dichtbij en streven er naar dat jij jouw werk met een comfortabel gevoel kunt blijven doen. Ook tijdens veranderingen!

De VCPS (vakorganisatie van werknemers in de collectieve & geprivatiseerde sector) is een vakorganisatie voor en door medewerkers. Wij zijn altijd dichtbij en streven er naar dat jij jouw werk met een comfortabel gevoel kunt blijven doen. Ook tijdens veranderingen!

    Cookies     Disclaimer     Privacy